RDP Remote Desktop Connection Microsoft Authenticator

Автор | 28.01.2024

Зіткнувся з проблемою коли Windows 11 було налаштовано за допомогою Windows Hello та Microsoft Authenticator то до цього компьютера неможливо підєднатись за допомогою “Віддалене керування компьютером” або RDP. При підключенні до такого компьютера постійно видає або помилку або “неправильний пароль”.

Так, звісно є можливість створити ще одного користувача на Windows, включити його до групи “віддалене керування” та в такому разі підключення відбудеться.

Але я знайшов рішення (причому на офіційному сайті майкрософт була написана просто лабуда як часто). Я думав над тим чому “локальному” користувачу можно підключитись а з аунтефікацією так не виходить, тому рішення напросилось саме собою:

  1. Потрібно в меню “Параметри Windows” знайти керування користувачами і вибрати “Замість цого ввійти за допомогою локальної учетного запису”. Після цього буде запропоновано створити пароль (цей пароль буде тимчасовим) і “локальне” імя користувача (це імʼя нам знадобиться для rdp).
  2. Можливо після цього варто перегрузити windows та знову зайти в налаштування користувачами – і на цей раз знову зайти в свій windows аккаунт. Буде декілька раз запропоновано ввести спочатку пароль від аккаунта windows та локального (тимчасового) аккаунта – після цього буде нормальна робота з віддаленим керуванням.

Помилок в роботі з Remote Desktop може бути багато різних, звʼязаних з мережами проблем, проте цей запис саме про проблему повʼязану з Microsoft Authenticator та RDP

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *