Winstall

Автор | 25.04.2023

Winstall – це безкоштовний веб-сервіс, який спрощує пакетну інсталяцію програм. Він був розроблений для Менеджера пакетів Windows від Microsoft і працює аналогічно до Ninite. Фактично, він дозволяє вибрати програми, які потрібно встановити в одній операції на цільових системах.

Під час підключення до сайту веб-сервіс запитує офіційний репозиторій Microsoft, щоб отримати останні дані про програми. Ці дані включають список програм, які підтримуються Менеджером пакетів Windows. Для використання сервісу користувачеві потрібно вибрати потрібні програми зі списку і запустити процес інсталяції. Winstall спрощує процес встановлення програм, що збільшує продуктивність та ефективність роботи користувачів.

Winstall використовує метадані лише у випадку, якщо ви обрали додатки, щоб уникнути перевищення обмежень API від GitHub. У інтерфейсі відображається інформація, така як версія програми або її опис. Надаються варіанти завантаження програми-інсталятора або відкриття веб-сайту розробника.

Ви можете вибрати декілька додатків зі списку підтримуваних додатків, щоб сайт згенерував скрипт для завантаження їх одночасно на систему, на якій виконується скрипт.

Скрипт надається як скрипт пакетного файлу командного рядка та скрипт PowerShell. Ви можете завантажити скрипт на систему або скопіювати його до буферу обміну, якщо вам до вподоби такий спосіб. Все, що залишається, це вставити скрипт в додаток Windows Terminal для його виконання. Зверніть увагу, що спочатку вам потрібно завантажити winget від Microsoft, оскільки він не включений у скрипт під час завантаження.

Microsoft представила відкритий Windows Package Manager на віртуальній конференції Build 2020. Ця програма командного рядка дозволяє адміністраторам та користувачам завантажувати, встановлювати та керувати програмними додатками. Вона підтримує встановлення одного або кількох програм та містить довгий список програм, які можна встановлювати (включаючи багато програм не від Microsoft).

https://winstall.app/

1 коментар до “Winstall

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *