Gnome Tweak Tool

Автор | 27.04.2023

GNOME Tweak Tool є потужним інструментом налаштування зовнішнього вигляду і поведінки вашої GNOME-поверхні робочого столу. Якщо ви користуєтеся Fedora з GNOME, GNOME Tweak Tool буде відмінним вибором для налаштування вашого досвіду робочого столу.

Встановлення GNOME Tweak Tool в Fedora дуже просте. Відкрийте термінал і введіть наступну команду:

sudo dnf install gnome-tweak-tool

Після успішного встановлення ви можете запустити GNOME Tweak Tool, натиснувши клавішу “Super” (або “Windows”) та введіть “tweaks” у поле пошуку. Також ви можете знайти його у розділі “Utilities” у вашому меню програм.

Отже, які розширення варто розглянути для GNOME Tweak Tool? Ось декілька корисних розширень:

 1. Dash to Dock – це розширення додає інтерфейс доку на робочий стіл GNOME. Ви можете перетягувати та зберігати ярлики на доку, щоб швидко запустити потрібні програми.
 2. User Themes – це розширення дозволяє вам встановлювати та використовувати свої власні теми для GNOME.
 3. AppFolders Management Extension – це розширення дозволяє вам створювати папки для групування програм у меню додатків GNOME.
 4. OpenWeather – це розширення показує погоду та прогноз на наступні декілька днів у вашому регіоні.
 1. Night Light Slider – це розширення додає слайдер для налаштування фільтра синього кольору на екрані, що допомагає покращити якість сну.
 2. Removable Drive Menu – це розширення додає меню для легкого доступу до змінних носіїв, підключених до вашої системи.

GNOME Tweak Tool і його розширення дозволяють налаштувати ваш досвід робочого столу на Fedora, щоб він відповідав вашим потребам і вподобанням.

Dash to Dock

GNOME dash to dock — це розширення для GNOME Shell, яке додає до вашого рабочого столу панель швидкого запуску програм. Вона містить список з встановленими програмами, які можна запустити одним кліком. До речі, gnome dash to Dock дозволяє переміщувати ярлики програм на панелі швидкого запуску або видаляти їх з неї. Також ви можете перетягнути вікна програм на панель, щоб змінити їх позицію на ній.

Встановити розширення gnome dash to Dock можна через офіційний сайт GNOME Extensions або за допомогою пакетного менеджера вашої ОС. Після встановлення розширення потрібно перезапустити GNOME Shell, щоб воно почало працювати.

У gnome dash to Dock є кілька додаткових параметрів налаштування. Наприклад, ви можете змінити розмір панелі, кількість рядків іконок, кольори тла та іконок, додати підсвічування активної програми та багато іншого.

gnome dash to dock дуже зручне розширення для тих, хто любить мати швидкий доступ до своїх улюблених програм. Воно допоможе зберегти час на запуск програм і полегшить вашу роботу з комп’ютером.

Firefox GNOME Extensions

Firefox GNOME Extensions: Покращення працездатності та зручності у Firefox

Firefox GNOME Extensions – це колекція розширень для браузера Firefox, які дозволяють покращити роботу з браузером, забезпечуючи зручну інтеграцію з головною робочою оболонкою GNOME.

Ці розширення надають доступ до багатьох функцій і зручностей, таких як:

 • Відображення значка браузера Firefox на панелі зверху GNOME, щоб ви могли легко доступитися до браузера з будь-якого робочого столу.
 • Відображення повідомлень про нові повідомлення, які приходять на вашу поштову скриньку в Thunderbird, на панелі зверху GNOME.
 • Використання гарячих клавіш GNOME для швидкого доступу до функцій браузера Firefox, таких як відкриття нової вкладки або пошуку в Інтернеті.
 • Інтеграція з GNOME Online Accounts для автоматичного входу в ваші облікові записи Google, Facebook, ownCloud та інші.

Встановлення цих розширень дуже просте. Просто перейдіть на сайт Firefox GNOME Extensions та оберіть розширення, яке ви хочете встановити. Коли ви натиснете на кнопку “Встановити”, розширення автоматично встановлюється в ваш браузер Firefox.

Якщо ви користуєтеся GNOME на своєму робочому столі, Firefox GNOME Extensions може бути корисним інструментом для покращення вашої продуктивності та зручності в роботі з браузером Firefox. Ви можете спробувати ці розширення, щоб побачити, наскільки вони можуть підвищити ефективність вашої роботи з браузером.

2 коментарі до “Gnome Tweak Tool

 1. zoritoler imol

  With havin so much content and articles do you ever run into any issues of plagorism or copyright violation? My website has a lot of unique content I’ve either created myself or outsourced but it appears a lot of it is popping it up all over the web without my permission. Do you know any solutions to help prevent content from being ripped off? I’d really appreciate it.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *